Co robimy

Wspólnie z naszymi psami rasy Golden Retriever pomagamy nie tylko podczas WOŚP. Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. fot. Paweł Tupalski Wspólnie z naszymi psami rasy Golden Retriever pomagamy nie tylko podczas WOŚP. Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych.

Pomagamy! Wspólnie z naszymi psami rasy Golden retriever!

Wszystko zaczęło się od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 5 lat temu. Od tego czasu co roku spotykamy się, by wspólnie z naszymi Golden Retrieverami kwestować. Rok 2013 okazał się przełomowy. Poza WOŚP, uczestniczyliśmy już w kilkunastu akcjach bezinteresownej pomocy. Pomogliśmy na festynach dla dzieci niepełnosprawnych, byliśmy w szkołach dla niewidomych i wreszcie, poprzez przedszkolaków i spotkania z najmłodszymi, pomagamy schroniskom.

Zostaliśmy też poproszeni za sprawą galerii King Cross Marcelin, by wspomóc coroczną zbiórkę dla potrzebujących zwierząt, podopiecznych fundacji Głosem Zwierząt. Nie odmawiamy, bo lubimy pomagać! Wiemy ile radości nasze psiaki mogą dać dzieciom. Wiemy, jak bardzo goldeny pomagają otwierać ludzkie serca! Przez to co roku na WOŚP w Poznaniu, zbieramy rekordowe sumy. Dzieciaki w przedszkolach przynoszą ogromne ilości karmy dla potrzebujących w schroniskach.

Pomagamy, bo lubimy pomagać! :)

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions