Dziękujemy Poznań! Szósta kwesta, szósty rekord naszych golden retrieverów!!!

  • Czytany 1347 razy
Nasze psiaki były przez cały dzień oblegane, szczególnie przez najmłodszych! Patrząc na takie obrazki, trudno się temu dziwić... :) fot. Sandra Jarocka, www.sandrajarocka.com Nasze psiaki były przez cały dzień oblegane, szczególnie przez najmłodszych! Patrząc na takie obrazki, trudno się temu dziwić... :)

Podczas tegorocznego, 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu, grupa niespełna 40 psiaków z opiekunami zebrała do samych puszek rekordową kwotę, aż 28 725,00 zł! Wciąż trwają jeszcze licytacje i liczymy, że kwota łączna będzie sporo wyższa :)

Podczas sześciu finałów łącznie zebraliśmy już ponad 110 tysięcy złotych!!!

Jesteśmy przekonani, że nasze psy zapracowały na ten wynik, kwestując niemal cały dzień na ulicach Poznania (przy CK Zamek, na Starym Rynku) oraz w Centrum Handlowym King Cross Marcelin.

Jednak nasza obecność byłaby niczym, gdybyście tak licznie nas nie odwiedzali! Pogoda w tym roku w Poznaniu była fatalna. Bardzo mocno wiało, przelotnie padało. Dodatkowo po raz pierwszy przy CK Zamek działo się niewiele - nie było plenerowej sceny, która zazwyczaj przyciągała tłumy mieszkańców. To jednak nic! Poznaniacy uwielbiają nasze psiaki! I przyszli właśnie dla nich! :)

Rozdaliśmy kilkanaście tysięcy serduszek, zobaczyliśmy tysiące uśmiechów dzieci, dorosłych, osób niepełnosprawnych. Bardzo się cieszymy, że przez cały ten wyjątkowy dzień byliście z nami, że doceniliście pracę tych wyjątkowych psiaków na rzecz Orkiestry! Licytowaliście nasze unikatowe breloki i kubki, zapełnialiście ekspresowo nasze puszki! :)

Wiemy, jak wiele radości dają Wam nasze psy – my doświadczamy tej radości codziennie, dlatego wiemy, jak bardzo są wyjątkowe. Chcemy jednak powiedzieć to otwarcie, że Wasze spontaniczne, szczere reakcje oraz Wasze serca naładowały nas niezwykle pozytywnie na kolejne miesiące! Już nie możemy doczekać się kolejnego Finału, kolejnego spotkania z Wami! Sprawiacie że z każdym Finałem wymagamy od siebie coraz więcej i stale podnosimy sobie poprzeczkę - a dzięki Wam udaje nam się realizować swoje cele i założenia.

Dziękujemy POZNAŃ!!!

Bardzo Wam za ten dzień, za te wszystkie spotkania dziękujemy! Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna.

Jesteście wspaniali!

Nasz udział w Finale nie skończył się w dniu 11.01.2015. wraz z "Serduszkiem do Nieba", i nie skończy się w momencie zakończenia się aukcji. Obserwujcie nasz profil na portalu Facebook, gdzie pojawi się mnóstwo zdjęć z 23. Finału - może się na nich odnajdziecie? :)

Dodatkowo znajdziecie tam wiele po-finałowych podsumowań, informacji i ciekawostek o naszych psiakach.

23-final-wosp fot. Sandra JarockaPrezentacja części kwestujących psiaków na Starym Rynku w Poznaniu! Dzięki Poznaniacy, że licznie przybyliście :)
Dotychczasowe galerie zdjęć z 23. Finału Golden Retriever WOŚP w Poznaniu:
Piotr Wrzesiński, Sandra Jarocka, Szymon Mielcarek, Jakub Kaczmarczyk

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions