Poznaniacy, jesteście niesamowici i jak co roku pokazaliście że macie wielkie serca!

  • Czytany 2932 razy
Częśc naszych psów zrobiła coroczne show na Starym Rynku w Poznaniu. Sądzimy po reakcjach, że się podobało :) fot. Sandra Jarocka, www.sandrajarocka.com Częśc naszych psów zrobiła coroczne show na Starym Rynku w Poznaniu. Sądzimy po reakcjach, że się podobało :)

Podczas tegorocznego, 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, grupa naszych 40 psiaków zebrała do samych puszek rekordową kwotę, aż 28 275,35 zł! Liczymy, że wraz z trwającymi jeszcze licytacjami, przekroczymy 30 tysięcy. Wiemy, że nasze psy zapracowały na to dzielnie, kwestując niemal cały dzień na ulicach Poznania i w Centrum Handlowym King Cross Marcelin.

Jednak nasza obecność byłaby niczym, gdybyście tak licznie nas nie odwiedzali! Rozdaliśmy kilkanaście tysięcy serduszek, zobaczyliśmy tysiące uśmiechów dzieci, dorosłych, osób niepełnosprawnych. Bardzo się cieszymy, że przez cały ten wyjątkowy dzień byliście z nami, że doceniliście pracę psiaków na rzecz Orkiestry! Nie sądziliśmy że zarówno pierniki w kształcie piesków jak i kalendarze rozejdą się w tak ekspresowym tempie! :)

Wiemy, jak wiele radości dają Wam nasze psy – my doświadczamy tej radości codziennie, dlatego wiemy, jak bardzo są wyjątkowe. Chcemy jednak powiedzieć to otwarcie, że Wasze spontaniczne, szczere reakcje oraz Wasze serca naładowały nas niezwykle pozytywnie na kolejne miesiące! Już nie możemy doczekać się kolejnego Finału, kolejnego spotkania z Wami! Sprawiacie że z każdym Finałem wymagamy od siebie coraz więcej i stale podnosimy sobie poprzeczkę - a dzięki Wam udaje nam się realizować swoje cele i założenia.

Dziękujemy!

Bardzo Wam za ten dzień, za te wszystkie spotkania dziękujemy! Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna.

Jesteście wspaniali!

Nasz udział w Finale nie skończył się w dniu 12.01. wraz z "Serduszkiem do Nieba", i nie skończy się w momencie zakończenia się aukcji. Obserwujcie nasz profil na portalu Facebook, gdzie pojawi się mnóstwo zdjęć z Finału - może się na nich odnajdziecie? :)

Dodatkowo znajdziecie tam wiele po-finałowych podsumowań, informacji i ciekawostek o naszych psiakach.

Częśc naszych psów zrobiła coroczne show na Starym Rynku w Poznaniu. Sądzimy po reakcjach, że się podobało :) fot. Sandra Jarocka Bond, jak zresztą wszystkie nasze psiaki był oblegany przez dzieciaki! :)
Dotychczasowe galerie zdjęć z 22. Finału Golden Retriever WOŚP w Poznaniu:
Michał Deptuła, Magda Wiśniewska, Sandra Jarocka

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions