Golden Retrievery w Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym

  • Czytany 1009 razy
Podczas Dni Otwartych w Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym każdy chętny mógł nie tylko zobaczyć nasze psiaki, ale poczuć z bliska ich obecność :) fot. Magda Wojciechowska Podczas Dni Otwartych w Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym każdy chętny mógł nie tylko zobaczyć nasze psiaki, ale poczuć z bliska ich obecność :)

Wczoraj grupa naszych Goldenów, licząca 5 czworonogów zaprezentowała pokaz posłuszeństwa w Gimnazjum im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym. Zostaliśmy tam zaproszeni w ramach Dni Otwartych 2014. Zaproszenie przyjęliśmy chętnie, dlatego, że Gimnazjum mocno współpracuje ze Schroniskiem do Bezdomnych Zwierząt w Przyborówku. Uczniowie pomagają tam we wszystkich pracach i organizują cykliczne zbiórki karmy oraz wszelkich potrzebnych rzeczy.

Poza psimi umiejętnościami, które zaprezentowaliśmy indywidualnie i w grupie, wyczuliliśmy również młodzież na to, jak postępować z psem. Komunikowaliśmy jak ważne w naszym życiu są zwierzęta, dlaczego warto im pomagać. Oczywiście zachęcaliśmy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych i potrzebujących psiaków.

Cieszy nas taka postawa młodzieży, dlatego chętnie uczestniczymy w tego typu akcjach :) Cieszy nas również, że coraz to więcej instytucji w tym także placówek edukacyjnych właśnie, jest przyjaźnie nastawionych do zwierząt.

Polecamy wybrane linki
musisz tam zajrzeć koniecznie!

 

Jeżeli macie Golden Retrievera i mieszkacie w Poznaniu
lub jego najbliższych okolicach i chcecie do nas dołączyć - zapraszamy!
Spotykamy się na poznańskiej Cytadeli w weekendy o godzinie 14.

W pozostałe dni tygodnia o godzinie 19.45.
Dokładne miejsce to polana obok rzeźby Nierozpoznani, Magdaleny Abakanowicz.

 

Warto pomagać z Goldenem nie tylko podczas WOŚP!
Ale nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się o tym sami :)


Powered by JS Network Solutions